Andrzej Dec – główny organizator amatorskich mistrzostw w piłce nożnej we Włoszczowie.

Amatorskie mistrzostwa powiatu włoszczowskiego w piłce nożnej. Rywalizowało 160 zawodników

Drużyny Na zero z przodu z Włoszczowy, Żuczek Dobromierz i FC Ponalewce z Włoszczowy – to zwycięzcy Amatorskich Mistrzostw Powiatu, które odbyły się w ostatni weekend.

Turniej zorganizowano w dniach 21-22 sierpnia na obiektach sportowych Zespołu Placówek Oświatowych numer 2. Wzięło w nim udział 16 drużyn – w sumie 160 zawodników z powiatów włoszczowskiego i radomszczańskiego. Najlepszym strzelcem zawodów został Bartłomiej Wójcik z Włoszczowy – zdobył 14 bramek.

Wszyscy zawodnicy otrzymali stroje sportowe, dyplomy i medale, a zwycięzcy puchary, które wręczali wicestarosta włoszczowski Łukasz Karpiński, burmistrz Grzegorz Dziubek i gospodarz obiektu, dyrektor “dwójki” Zbigniew Hamera.

Dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom, którzy wsparli organizację naszego turnieju. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Drużyny były bardzo zadowolone i z niecierpliwością czekają na kolejne edycje – mówił Andrzej Dec, prowadzący imprezę.

Organizatorem wydarzenia był Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Deko Włoszczowa. Imprezę dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu “Sportowe wakacje+”.  Szczegółowe wyniki turnieju dostępne są tutaj.

/RB/

 

 

UDOSTĘPNIJ