Wstęgę przecięli europoseł Beata Szydło z posłem Bartłomiejem Dorywalskim.

Barłomiej Dorywalski z Beatą Szydło otworzyli wspólne biuro poselskie w centrum Włoszczowy. W wydarzeniu wzięło udział 70 gości

Poseł na Sejm Bartłomiej Dorywalski wraz z poseł do Parlamentu Europejskiego Beatą Szydło otworzyli swoje biuro poselskie we Włoszczowie.

Uroczystość odbyła się w sobotę, 21 grudnia. Na otwarcie biura Dorywalskiego przybyli czołowi parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości, w tym między innymi wspomniana europoseł Beta Szydło, wiceminister sportu Anna Krupka, poseł Agata Wojtyszek, senator Krzysztof Słoń, była poseł Maria Zuba.

Przybyło również kilku starostów z naszego województwa oraz władze samorządowe gmin i powiatu włoszczowskiego w komplecie. Nowe biuro na Placu Wolności poświęcił dziekan dekanatu włoszczowskiego, ksiądz prałat Zygmunt Pawlik. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie opłatkowe w restauracji Kameralna.

Biuro poselskie Bartłomieja Dorywalskiego czynne będzie w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 10-17. Jego dyrektorem została Emilia Borowska z Krasocina, która była sekretarką Dorywalskiego w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach. W prowadzeniu biura będzie jej pomagał Paweł Kwietniewski z Włoszczowy.

/RB/

 

UDOSTĘPNIJ