Biuro podróży My Travel we Włoszczowie odniosło sukces, na który zapracowali Magdalena Ćwiklińska i Wojciech Pudło.

Biuro podróży Wojciecha Pudło z Włoszczowy wyróżnione na ogólnopolskiej gali w Warszawie. W nagrodę właściciel pojechał na wycieczkę do Turcji

Biuro podróży My Travel z Włoszczowy należące do Wojciecha Pudło zostało wyróżnione na ogólnopolskiej gali Wakacje.pl w Warszawie za największą aktywność w promowaniu marki My Travel na rynku lokalnym w 2019 roku.

Włoszczowska firma, będąca autoryzowanym punktem sieci My Travel oraz Wakacje.pl, znalazła się w gronie 30 docenionych biur w całym kraju na blisko 400 wszystkich. Uroczysta gala odbyła się w styczniu w stolicy, a prowadził ją znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz.

Wojciech Pudło na ogólnopolskiej gali w Warszawie z Krzysztofem Ibiszem (fot. archiwum prywatne).

W nagrodę Wojciech Pudło wyjeżdża w najbliższą sobotę, 1 lutego do miejscowości Belek w Turcji, gdzie spędzi kilka dni w najbardziej ekskluzywnym tureckim kurorcie w hotelu Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel z widokiem na Morze Śródziemne.

Warto podkreślić, że w 2019 roku Biuro podróży My Travel mieszczące się przy Placu Wolności 32 zanotowało wzrost sprzedaży o 210 procent w porównaniu do poprzedniego roku. Z jego usług skorzystało aż 950 klientów nie tylko z powiatu włoszczowskiego, ale również województwa świętokrzyskiego.

Największą popularnością turystyczną, jak twierdzi właściciel, cieszyły się w minionym roku Turcja (miasta Alanya i Kemer), Grecja (Kreta) oraz Bułgaria (Słoneczny Brzeg).

Prawdziwych hitem sprzedaży okazała się wyspa Djerba w Tunezji. Klienci włoszczowskiego biura chwalili także pobyty w egzotycznych krajach Ameryki Środkowej – na Kubie (Varadero) oraz Dominikanie (Punta Cana).

Magdalena Ćwiklińska i Wojciech Pudło w swoim biurze na Placu Wolności 32 we Włoszczowie (fot. Rafał Banaszek).

To, co wyróżnia włoszczowskie biuro podróży, to również fakt, że jego pracownicy bardzo dbają o swoich klientów, którzy wykupili w My Travel wczasy.

Osobiście odwiedzamy miejsca, w których przebywali nasi klienci. Dzięki temu wiemy, jakie warunki panują na miejscu. Nasza dbałość o klientów przejawia się również tym, że dzwonimy do osób, które wróciły z wyjazdów i pytamy je o wrażenia. Muszę powiedzieć, że w około 95 procentach są pozytywne – opowiada Wojciech Pudło.

Dodajmy też, że biuro My Travel z Włoszczowy posiada stosowne certyfikaty uprawniające go do sprzedaży usług turystycznych oraz biletów autokarowych firmy Sindbad – jednego z największych europejskich przewoźników.

/RB/

UDOSTĘPNIJ