Dwie pielęgniarki z włoszczowskiego szpitala mają koronawirusa. Nie wiadomo, od kogo się zaraziły

U dwóch pielęgniarek z gmin Włoszczowa i Moskorzew, które pracowały na jednym oddziale szpitala, stwierdzono w piątek koronawirusa. Obecnie przebywają w swoich domach na kwarantannie.  

O dodatnich wynikach testów tych kobiet poinformowały w piątek służby sanitarne. Starostwo Powiatowe podało na swojej stronie internetowej, że obie panie czują się dobrze.

Poprawia się też stan zdrowia lekarek ze Śląska, które pracowały w naszym szpitalu i były zarażone. Jedna już wyzdrowiała, druga jest po pierwszym teście, który wyszedł ujemny.

Dyrektor szpitala Rafał Krupa nie zapomina o swoim personelu i z okazji obchodzonego 12 maja Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składa solenizantkom najlepsze życzenia.

Rafał Krupa – dyrektor szpila we Włoszczowie

Dziękuję wszystkim za trud i poświęcenie w tym trudnym czasie, za dbałość o bezpieczeństwo pacjentów szpitala i mieszkańców powiatu. Szczególne podziękowania kieruję do moich pracowników przebywających na kwarantannach domowych w związku ze stwierdzeniem u nich dodatnich wyników testów. Jesteśmy z wami i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

  /RB/

UDOSTĘPNIJ