Czwarta klasa mieczyńskiej szkoły wygrała turniej piłki ręcznej o puchar radnego gminnego Mariusza Chruściela.

Dzień Dziecka, Matki i Ojca w Mieczynie. Radny i dzielnicowy wręczali puchary i medale (zobacz film)

Przy Szkole Podstawowej imienia Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie zorganizowano super imprezę rodzinną z okazji Dnia Dziecka, Matki i Ojca. Atrakcji nie brakowało.

Na początku dzieci przedstawiły w szkole akademię dedykowaną swoim rodzicom. Potem rodzice odwdzięczyli się swoim pociechom atrakcjami przygotowanymi na placu szkolnym. Była darmowa zjeżdżalnia, karuzela, bungy, a także animatorki zajmujące się dziećmi.

Odbyły się również turnieje piłki ręcznej i siatkowej o puchar miejscowego radnego gminnego Mariusza Chruściela oraz dzielnicowego Krasocina Zbigniewa Lichosika, którzy wręczyli zwycięskim drużynom puchary i medale.

Siódma klasa z Mieczyna była najlepsza w turnieju piłki siatkowej, zdobywając puchar dzielnicowego Krasocina Zbigniewa Lichosika.

W imprezie wzięło też udział miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, które zadbało o słodki poczęstunek dla najmłodszych oraz strażacy z Mieczyna, którzy również przygotowali atrakcje dla dzieci.

Była to druga taka impreza rodzinna przy naszej szkole, ale po raz pierwszy zorganizowana z tak dużym rozmachem – podkreślała dyrektor mieczyńskiej szkoły Małgorzata Klimczyk-Karpińska.

/RB/

UDOSTĘPNIJ