Ewa Napora i dyrektor ośrodka w Psarach Ernest Lipiec ze świętym Mikołajem (fot. OREW Psary).

Ewa Napora przekazała paczki świąteczne niepełnosprawnym dzieciom w Psarach

Aż 84 paczki na Mikołaja wręczyła niepełnosprawnym dzieciom (po trzy dla każdego) z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Psarach znana działaczka społeczna z gminy Secemin Ewa Napora. Prezenty były w tym roku bogate.

Radość naszych wychowanków była nie do opisania, ponieważ czekali na Mikołaja z niecierpliwością cały rok. To były wspaniałe, niezapomniane odwiedziny - napisano na facebooku ośrodka w Psarach.

 

Wzruszyłam się, gdy dzieci śpiewały i pięknie deklamowały wierszyki. Magia świąteczna dodawała uroku, a uśmiech dzieci był największą nagrodą i dla takich chwil warto organizować takie akcje – podsumowała na swoim profilu Ewa Napora.

Panią Ewę, która również była jednym ze sponsorów mikołajek, wsparło w tym roku 26 darczyńców z powiatu włoszczowskiego, zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz stowarzyszeń.

Byli to: Fundacja Jesteśmy Blisko, Zarząd Powiatu Włoszczowskiego, firma Domeko z Włoszczowy, Raf-Trans z Psar, Koło Gospodyń Wiejskich ze Skorkowa, Występ, Przepióreczka z Żelisławic, sołectwo Marchocice, sklepy Lewiatan i Wafelek z Secemina, sklep Agata Małgorzaty Dominik, Leopold Kwapisz, Jarosław Klimek, Adam Iwańczuk, Jolanta Biś, Monika Gosek, Justyna Kucharek, Anna Kraszewska, Aneta Koszyka, Wioletta Rola, Irena Oracz, Anna Kamińska, Justyna Czok, Bożena Zarębińska, Paulina Gołuch i Anna Matyja.

"Piękno rodzi się w sercu i żyje w uczynkach" - napisała na facebooku Ewa Napora.  

/RB/