Gmina Krasocin nominowana do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej Lider Gospodarki Regionalnej

Gmina Krasocin została nominowana do nagrody Lider Gospodarki Regionalnej w 2019 roku za istotny wkład w rozwój społeczno-gospodarczy przez wprowadzenie pozytywnych zmian ilościowych, jakościowych i strukturalnych, które zaowocowały powstaniem nowych wartości gospodarczych i intelektualnych, a także wpłynęły na zmianę poziomu życia mieszkańców.

Nagroda Lidera Gospodarki Regionalnej przyznawana jest w ramach programu prowadzonego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarczego oraz redakcję „Panoramy Gospodarczej”.

Nagrodę tę otrzymują najprężniej rozwijające się samorządy, spółki, spółdzielnie oraz uczelnie, których działalność wpływa na rozwój polskiej gospodarki.

W tegorocznym zaszczytnym gronie znalazła się gmina Krasocin. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w marcu 2020 roku podczas Forum Rozwoju Biznesu w Katowicach.

Ireneusz Gliściński – wójt gminy Krasocin

Nominacja ta jest zwieńczeniem starań i efektem wytężonej pracy całego samorządu, pracy, która tak znacząco wpłynęła na wizerunek naszej gminy, zmieniający się na przestrzeni ostatnich lat.

 

/RB/

UDOSTĘPNIJ