Gminny Dzień Dziecka i Matki we Włoszczowie świętowało 800 najmłodszych uczniów szkół podstawowych, przedszkoli i żłobka
Około 800 najmłodszych mieszkańców gminy Włoszczowa świętowało Dzień Dziecka i Matki na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie.
Impreza odbyła się 26 maja na Stadionie Sportowym imienia Mariana Górskiego pod patronatem burmistrza Grzegorza Dziubka. Głównymi organizatorami byli Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gmina Włoszczowa, a partnerem Dom Kultury. W organizację zaangażowali się także Nadleśnictwo Włoszczowa, Państwowa Straż Pożarna, Komenda Powiatowa Policji oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Na dzieciaki czekało 15 różnych atrakcji. Były darmowe dmuchańce, stoiska wystawowe, strefa rekreacji oraz słodki poczęstunek. – Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim uśmiechu, radości i wesołości – mówił burmistrz Grzegorz Dziubek.
/RB/









































