Burmistrz Grzegorz Dziubek prezesem Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Włoszczowie na trzecią kadencję
Burmistrz Grzegorz Dziubek został prezesem Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Włoszczowie na trzecią kadencję.
17 maja w Domu Kultury odbył się zjazd strażaków z całej gminy Włoszczowa, podczas którego podsumowano pięcioletnią działalność jednostek OSP oraz wyznaczono kierunki działań na kolejną kadencję.
Jednym z najważniejszych punktów obrad były wybory władz zarządu gminnego. Prezesem na kolejną, pięcioletnią kadencję został burmistrz Grzegorz Dziubek, który kieruje gminną organizacją strażaków nieprzerwanie od 2014 roku.
„To dla mnie ogromny zaszczyt, ale również odpowiedzialność i zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz wszystkich jednostek OSP w naszej gminie. Wierzę, że dzięki wspólnej współpracy, zaangażowaniu i doświadczeniu będziemy nadal skutecznie działać dla dobra strażaków ochotników oraz bezpieczeństwa mieszkańców” – napisał prezes Dziubek na Facebooku.
W skład prezydium zarządu weszli również: wiceprezesi Sylwester Słomiński i Grzegorz Krakowiak, komendant gminny Norbert Celebański, sekretarz Ewa Rak-Pasoń, skarbnik Robert Jurek oraz członkowie – Dariusz Struski, Tomasz Kita i Robert Suliga. Cały zarząd liczy 26 osób.
Podczas zjazdu gminnego we Włoszczowie wybrano też delegatów na zjazd powiatowy oraz skład Komisji Rewizyjnej z przewodniczącym Bartłomiejem Drozdowskim na czele.
/RB/

