Grzegorz Krzywonos, kierownik kina Muza we Włoszczowie (fot. archiwum prywatne).

Grzegorz Krzywonos z kina Muza we Włoszczowie w Radzie Sieci Kin Studyjnych na drugą kadencję

29 marca Stowarzyszenie Kin Studyjnych ogłosiło skład Rady Sieci Kin Studyjnych na lata 2021-2023. Po raz drugi w tym gronie znalazł się kierownik włoszczowskiego kina Muza Grzegorz Krzywonos.

To dowód uznania dla pracy na rzecz kina w ujęciu znacznie szerszym, niż wyświetlanie filmów – napisano na stronie internetowej stowarzyszenia.

Grzegorz Krzywonos z Włoszczowy wraz z Robertem Skrzydlewskim z Krakowa będzie reprezentował grupę Południe w 11-osobowym składzie rady. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 7 kwietnia.

Przy okazji warto też dodać, że 26 marca włoszczowskie kino otrzymało ponad 112 tysięcy złotych dotacji z programu “Wsparcie promocji polskiego filmu”.

Było to możliwe dzięki bardzo aktywnej i skutecznej pracy całego teamu włoszczowskiej Muzy, który w trudnym okresie pandemii zdołał osiągnąć odpowiednie wskaźniki, kwalifikujące do uzyskania pomocy.

Wielkie podziękowania należą się też naszym wiernym widzom, którzy nie zostawili nas w tym trudnym dla całej branży okresie – mówi Grzegorz Krzywonos.

/RB/

UDOSTĘPNIJ