Niespodzianką podczas kina letniego w Moskorzewie było pojawienie się oryginalnej Toyoty Celicy, która wystąpiła w filmie „Chłopaki nie płaczą” (fot. Aleksandra Kosiorkiewicz).

Kino plenerowe zawitało po raz drugi do gminy Moskorzew. Wcześniej odbył się zlot samochodów sportowych

W piątkowy wieczór, 5 lipca mieszkańcy gminy Moskorzew mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – plenerowym seansie filmowym na placu przy remizie strażackiej.

Na wielkim ekranie wyświetlono kultowy polski film „Chłopaki nie płaczą” w reżyserii Olafa Lubaszenki, który przyciągnął liczne grono widzów. Organizatorzy przygotowali ponad sto miejsc siedzących, a dla tych, którzy woleli oglądać seans z własnego auta, również stworzono taką możliwość.

Seans filmowy wzbogacono o dodatkowe atrakcje. Organizatorzy rozdawali darmowy popcorn, kawę i herbatę, co spotkało się z dużym entuzjazmem uczestników. Dodatkową niespodzianką była obecność oryginalnej Toyoty Celicy, która wystąpiła w filmie „Chłopaki nie płaczą”. Samochód, ozdobiony autografami aktorów, przyciągał uwagę i był chętnie fotografowany przez widzów.

Warto dodać, że przed seansem odbył się mały zlot samochodów, co dodało wydarzeniu wyjątkowego klimatu i przyciągnęło jeszcze więcej uczestników. Organizatorzy zapowiedzieli, że plenerowe kino zawita do Moskorzewa jeszcze w te wakacje, co z pewnością ucieszy miłośników filmowych wieczorów pod gołym niebem. Wydarzenie zorganizowało Wiejskie Centrum Kulturalno-Turystyczne.

/RB/

UDOSTĘPNIJ