Burmistrz Grzegorz Dziubek odbiera statuetkę od wicewojewody świętokrzyskiego Michała Skotnickiego (fot. UG Włoszczowa).
WłoszczowaWydarzenia

Laur Samorządowca dla burmistrza Włoszczowy Grzegorza Dziubka za pozytywne kreowanie wizerunku gminy. Statuetkę otrzymał od dziennika “Echo Dnia”

Burmistrz Włoszczowy Grzegorz Dziubek otrzymał od dziennika regionalnego „Echo Dnia” wyróżnienie – Laur Samorządowca.

Gala Laur Samorządu Regionu Świętokrzyskiego odbyła się 21 maja w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenie zgromadziło liczne grono gości – wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów i przedstawicieli administracji publicznej. 

Już po raz trzeci dziennik „Echo Dnia” rozdał nagrody Laur Samorządu Regionu Świętokrzyskiego. To szczególne wyróżnienie jest przyznawane za pozytywne kreowanie wizerunku gminy oraz powiatu, a także aktywną działalność na rzecz rozwoju małej ojczyzny.

Laureatami z powiatu włoszczowskiego zostali burmistrz Grzegorz Dziubek oraz wójt Krasocina Ireneusz Gliściński. Nasi włodarze odebrali statuetki z rąk wicewojewody świętokrzyskiego Michała Skotnickiego oraz redaktora naczelnego „Echa Dnia” Stanisława Wróbla.

Gala rozdania Laurów Samorządowca była uwieńczeniem Forum Samorządu Regionu Świętokrzyskiego, podczas którego Grzegorz Dziubek był prelegentem panelu pod tytułem „Drogi przyszłości – jak świętokrzyskie powinno być skomunikowane z krajem i Europą”. Włodarz zabiegał o nową trasę S46 przez gminę Włoszczowa.

/RB/

Grzegorz Dziubek ze statuetką Laur Samorządowca (fot. UG Włoszczowa)

 

Udostępnij artykuł: