Nie żyje Henryka Skiba, długoletnia sekretarz Gminy Włoszczowa i była dyrektorka Urzędu Pracy
7 maja, w wieku 55 lat, po ciężkiej chorobie, zmarła Henryka Skiba – długoletnia sekretarz Gminy Włoszczowa.
Swoją pracę zawodową rozpoczęła w 1990 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włoszczowie (w latach 2010-2013 była jego dyrektorem). W marcu 2013 roku została zatrudniona w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Kielcach, a następnie przez 9 miesięcy pracowała w firmie Strunobet-Migacz w Kuzkach na stanowisku księgowej. Od 2014 roku pełniła funkcję sekretarza Gminy Włoszczowa.
„W naszej pamięci pozostanie jako osoba oddana sprawom Gminy Włoszczowa i jej mieszkańców, zaangażowana, wrażliwa na potrzeby innych i gotowa nieść pomoc tam, gdzie była najbardziej potrzebna. Odznaczała się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej i praktycznej. Rzetelnie wypełniała powierzone obowiązki, chętnie podejmując zadania wynikające ze specyfiki pracy w samorządzie” – napisano na gminnym portalu.
GRZEGORZ DZIUBEK, burmistrz Włoszczowy: “Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci naszej pani sekretarz Henryki Skiby, człowieka oddanego służbie mieszkańcom, samorządowi, pracownika pełnego profesjonalizmu i wiedzy. Jej odejście pozostawia ogromną pustkę nie tylko w Urzędzie, ale również w sercach wszystkich którzy z nią współpracowali. Była osobą, na której zawsze można było polegać – mądrym doradcą i sumiennym pracownikiem. Przez lata swojej pracy wnosiła nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim, troskę o dobro wspólne dobro i pozytywny wizerunek urzędu. Zawsze gotowa pomagać, wysłuchać, znaleźć rozwiązanie tam, gdzie inni widzieli trudności. Heniu, dziękuję Ci za nasze wspólne lata pracy, za to, że zawsze byłaś dla mnie wsparciem”.
/RB/


GRZEGORZ DZIUBEK, burmistrz Włoszczowy: “Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci naszej pani sekretarz Henryki Skiby, człowieka oddanego służbie mieszkańcom, samorządowi, pracownika pełnego profesjonalizmu i wiedzy. Jej odejście pozostawia ogromną pustkę nie tylko w Urzędzie, ale również w sercach wszystkich którzy z nią współpracowali. Była osobą, na której zawsze można było polegać – mądrym doradcą i sumiennym pracownikiem. Przez lata swojej pracy wnosiła nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim, troskę o dobro wspólne dobro i pozytywny wizerunek urzędu. Zawsze gotowa pomagać, wysłuchać, znaleźć rozwiązanie tam, gdzie inni widzieli trudności. Heniu, dziękuję Ci za nasze wspólne lata pracy, za to, że zawsze byłaś dla mnie wsparciem”.