Zadowoleni uczestnicy imprezy z okazji Dnia Dziecka z burmistrzem gminy Grzegorzem Dziubkiem (fot. UG Włoszczowa).

Gminny Dzień Dziecka na stadionie we Włoszczowie. Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z gminą zorganizowali super imprezę

Tłumy dzieci z rodzicami odwiedziły 3 czerwca włoszczowski stadion, na którym zorganizowano imprezę “OSiR dzieciom” pod patronatem burmistrza Grzegorza Dziubka. Atrakcji była cała masa.

Już od rana świętowały przedszkolaki z terenu całej gminy. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, między innymi animacje sportowo-ruchowe, balony, piłki, ogródki zabaw, pokazy, a nawet grilla. Nie zabrakło także służb mundurowych w ramach akcji „Z mundurem bezpieczniej”. Stoiska policji, strażaków i leśników cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Po południu włoszczowski stadion odwiedziło mnóstwo dzieci z rodzicami. Przygotowano dla nich blok zabaw o nazwie „Odporność, sprawność i relaks”. Oblężenie przeżywały zwłaszcza dmuchane zjeżdżalnie i ściana wspinaczkowa, do których ustawiały się długie kolejki chętnych.

Wydarzeniem specjalnym był pokaz sztuk walki. Dopisała słoneczna pogoda. Dzieci były bardzo zadowolone z atrakcji, jakie dla nich przygotowano – na taką chwilę czekały od trzech lat. Patronem medialnym wydarzenia była „Moja gazeta lokalna”. Imprezę prowadziła Jolanta Tyjas, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Takie imprezy będziemy sukcesywnie organizować co roku – zadeklarował zadowolony Grzegorz Dziubek.

/RB/

Relacja na żywo burmistrza Grzegorza Dziubka.

 

UDOSTĘPNIJ