Pogoda przeszkodziła w transmisji finału Euro w Strefie kibica we Włoszczowie, ale w kinie emocji też nie brakowało
11 lipca w sali widowiskowo-kinowej włoszczowskiego Domu Kultury odbyła się transmisja meczu finałowego Włochy-Anglia w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2020.
Z powodu burzy i padającego deszczu zrezygnowano z oglądania finału EURO w plenerze w nowo powstałej Strefie kibica. Mimo to emocji nie brakowało. Na sali kinowej zgromadziło się kilkudziesięciu fanów piłki nożnej – głównie młodych ludzi, którzy najbardziej kibicowali Włochom – jak się później okazało mistrzom Europy.
/RB/




