W akcji #GaszynChallenge przy Urzędzie Gminy Secemin wzięło udział ponad 20 pracowników – w większości pań – pod przewodnictwem wójta Tadeusza Piekarskiego.

Ponad 300 złotych zebrała gmina Secemin w ramach akcji charytatywnej #GaszynChallenge

10 czerwca gmina Secemin przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge, która miała na celu pomóc ciężko choremu chłopczykowi z województwa łódzkiego.

Secemiński urząd nominowali do wyzwania druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Czaryża. 10 czerwca ponad 20-osobowa grupa urzędników (w większości pań) na czele z wójtem Tadeuszem Piekarskim wykonała w ramach akcji 15 przysiadów. Sekretarz gminy Dominik Stawiarz, jako jedyny, zrobił 15 pompek.

Wszystko po to, żeby pomóc choremu na rdzeniowy zanik mieści 18-miesięcznemu Wojtusiowi z Galewic (łódzkie). W wyniku tej akcji pracownicy Urzędu Gminy w Seceminie przekazali na konto chłopczyka 240 złotych. Nominowani również do challenge radni Secemina dołożyli kolejne 70 złotych.

Po wykonanym ćwiczenia wójt Tadeusz Piekarski nominował do kolejnego zadania Urząd Gminy we Włoszczowie, Włoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji oraz Publiczne Przedszkole w Seceminie.

/RB/

UDOSTĘPNIJ