Niedziele spotkanie we Włoszczowie w ramach kampanii wyborczej Andrzeja Dudy Łączy nas Polska: (od lewej) Rafał Pacanowski, Dariusz Czechowski, Damian Moroń, Krzysztof Słoń i Anna Krupka.

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło we Włoszczowie kampanię wyborczą “Łączy nas Polska”

Apeluję, abyśmy rozstrzygnęli te wybory w pierwszej turze – powtarzała kilkakrotnie poseł Anna Krupka podczas otwartego spotkania z mieszkańcami w ramach rozpoczynającej się kampanii wyborczej w regionie pod hasłem Łączy nas Polska.

Spotkanie odbyło się w niedzielę, 14 czerwca w restauracji Kameralna we Włoszczowie. Wzięło w nim udział około 50 osób, w tym wspomniana wiceminister sportu Anna Krupka, senator Krzysztof Słoń, władze samorządowe powiatu, członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł Krupka i senator Słoń przyjechali do Włoszczowy, aby zmobilizować elektorat PiS i przekonać mieszkańców do głosowania na Andrzeja Dudę podczas wyborów prezydenckich 28 czerwca. Wiceminister sportu przypomniała między innymi o budowie obwodnicy Włoszczowy, o której wspominał goszczący 7 lutego we Włoszczowie prezydent Duda.

/RB/

 

 

UDOSTĘPNIJ