Od lewej: Łukasz Karpiński, Dariusz Czechowski, Mariusz Gosek, Krzysztof Lipiec, Bartłomiej Dorywalski, Anna Błaszczyk, Ireneusz Gliściński i Damian Moroń.

Promowali „Polski ład” we Włoszczowie. Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło kampanię w terenie na rzecz swojego programu politycznego

25 maja we włoszczowskim rynku na Placu Wolności odbyła się kampania promująca program rządowy „Polski ład”. Promowali go trzej parlamentarzyści i wójt.

Spotkanie odbyło się pod pomnikiem świętego Floriana, gdzie przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas której reklamowali swój nowy program polityczny.

Oprócz posła Lipca o zaletach „Polskiego ładu” opowiadali również posłowie Mariusz Gosek i Bartłomiej Dorywalski. Głos w dyskusji zabierał także wójt gminy Krasocin Ireneusz Gliściński. Starosta włoszczowski Dariusz Czechowski dziękował premierowi i wojewodzie za wsparcie finansowe dla powiatu.

Na koniec przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości rozdali mieszkańcom ulotki informacyjne. Włoszczowa była drugim po Końskich miastem powiatowym, które odwiedził bus Prawa i Sprawiedliwości. Tego samego dnia udał się również do Jędrzejowa i Pińczowa.

/RB/

UDOSTĘPNIJ