Dyrektor włoszczowskiego „Staszica” Piotr Dziuba zaprasza absolwentów podstawówek do skorzystania z bogatej oferty jego szkoły.

Ruszył nabór do włoszczowskiego „Staszica”. Szkoła zaprasza absolwentów podstawówki do skorzystania z jej bogatej oferty

15 czerwca rozpoczął się nabór do pierwszych klas Zespołu Szkół Numer 3 imienia Stanisława Staszica we Włoszczowie. Wnioski o przyjęcie do placówki można składać do 10 lipca.

Słynąca z bogatych tradycji kształcenia zawodowego szkoła ponadpodstawowa przy ulicy Wiśniowej przygotowała dla absolwentów szkół podstawowych wiele ciekawych kierunków.

Piotr Dziuba – dyrektor “Staszica”

Zespół Szkół Numer 3 imienia Stanisława Staszica oferuje szeroką gamę kierunków, zarówno w Liceum Ogólnokształcącym, jak i Technikum numer 2 oraz Branżowej Szkole pierwszego stopnia. Przychodźcie do nas, nie zwlekajcie, na pewno się nie zawiedziecie.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, a także dzwoniąc pod numer telefonu 41-394-27-77, odwiedzając stronę internetową czy profil na facebooku.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Więcej informacji
Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica
ul. Wiśniowa 23 Włoszczowa
tel. 41-39-42-777
e-mail: sekretariat@zsp3.pl
www.zsp3.pl

 

UDOSTĘPNIJ