Drużyna z Kluczewska zajęła drugie miejsce w wojewódzkim finale Ogólnopolskich Rozgrywek Minisiatkówki Kinder+Sport w Ostrowcu Świętokrzyskim (fot. SP Arka Kluczewsko)

Szósty awans na Mistrzostwa Polski siatkarek z Kluczewska. Finał pod koniec wakacji w Gliwicach

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Arka Kluczewsko zdobyła wicemistrzostwo województwa świętokrzyskiego i awans na Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce Kinder+Sport, które odbędą się w dniach 26-29 sierpnia w Arenie Gliwice.

15 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskich Rozgrywek Minisiatkówki Kinder+Sport.

W kategorii „trójki” wystąpiła reprezentacja Szkoły Podstawowej Arka Kluczewsko, która spisała się świetnie. Awans na Mistrzostwa Polski wywalczyły: Kinga Czaińska, Amelia Jończyk, Natalia Mikołajczyk i Emilia Dobrowolska.

Tomasz Dębowski – trener siatkarek

Cieszymy się niezmiernie z tego sukcesu, o który nie było łatwo w tym specyficznym roku dla sportu, kiedy ze względu na pandemię nie zawsze można było trenować czy grać. Mamy nadzieję, że takie czasy się już więcej nie powtórzą.

 

 

Drużyna z Kluczewska awansowała na Mistrzostwach Polski Kinder+Sport po raz szósty z rzędu. Świadczy to o tym, że ciężka praca nie idzie tutaj na marne, a sukcesy jeszcze bardziej napędzają zespół i motywują do treningów coraz młodsze siatkarki, które licznie uczęszczają na zajęcia minisiatkówki.

Po raz kolejny na Mistrzostwach Polski z dumą będziemy reprezentować naszą szkołę, gminę, powiat i województwo. Obiecujemy walkę o jak najlepsze miejsce. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają – mówi trener Dębowski.

/RB/

UDOSTĘPNIJ