Poseł Bartłomiej Dorywalski przekazuje tablety Markowi Ledwochowi, dyrektorowi Zespołu Szkół nr 2 we Włoszczowie.

Tablety dla uczniów od posła Bartłomieja Dorywalskiego. „Czarniecki” wzbogacił się o cenny sprzęt komputerowy do zdalnego nauczania

25 nowych, markowych tabletów z dostępem do Internetu o wartości około 25 tysięcy złotych otrzymał Zespół Szkół numer 2 imienia Hetmana Stefana Czarnieckiego.

Szkoła średnia przy ulicy Koniecpolskiej wzbogaciła się o nowy sprzęt komputerowy dzięki staraniom posła Bartłomieja Dorywalskiego. Przekazanie tabletów miało miejsce 30 października.

Jestem wdzięczny panu posłowi za kolejną pomoc dla naszej szkoły. Tablety otrzymają uczniowie, którzy mają problemy związane z brakiem sprzętu komputerowego i połączenia internetowego w domach. Tablety bardzo nam się przydadzą do zdalnego nauczania – cieszy się Marek Ledwoch, dyrektor „Czarnieckiego”.

10-calowe tablety z etui, klawiaturą i dostępem do Internetu zostaną wypożyczone młodzieży do domów na czas zdalnej nauki. Po wznowieniu pracy szkół będą wykorzystywane w nauczaniu stacjonarnym.

Bartłomiej Dorywalski – poseł na Sejm

Cieszę się, że po raz kolejny mogłem pomóc – tym razem młodzieży szkolnej z naszego powiatu. Nowa rzeczywistość związana z pandemią wymusiła na uczniach pozostanie w domach. Mam nadzieję, że przekazany szkole sprzęt komputerowy przyda się i będzie dobrze i długo służył młodzieży.

/RB/

UDOSTĘPNIJ