Przy dwóch nowych autobusach szkolnych (po lewej z 2026 roku, z prawej - z 2024) wójt Gminy Radków Jarosław Dominik i pełniąca obowiązki dyrektora szkoły Sylwia Lipecka. „Marchewka” w służbie Gminy Radków. Samorząd zakupił za własne pieniądze drugi fabrycznie nowy autobus szkolny. Kosztował 860 tysięcy złotych
Blisko 860 tysięcy złotych kosztował fabrycznie nowy autobus międzymiastowy tureckiej firmy Otokar NavigoU, który zakupiła za środki własne Gmina Radków. To już drugi nowy autokar gminny.
Czytaj więcej...