Mistrzowie województwa Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym z włoszczowskiej "jedynki" ze swoim opiekunem, organizatorami i władzami samorządowymi (fot. Marek Baran). Włoszczowska „jedynka” po raz kolejny mistrzem województwa świętokrzyskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dwie drużyny z Zespołu Placówek Oświatowych numer 1 we Włoszczowie prowadzone przez Marcina Sztukę po raz kolejny wygrały finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który tym razem odbył się w ich rodzinnym mieście.
Czytaj więcej...