Gmina Włoszczowa utworzy spółdzielnię energetyczną. O zaletach takiego stowarzyszenia opowiadał na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Grzegorz Dziubek. Włoszczowa zakłada spółdzielnię energetyczną – Dobra Energia. Ma być tańszy prąd i czystsze powietrze
Spółdzielnia Energetyczna Włoszczowa – Dobra Energia – tak ma nazywać się organizacja, która powstanie w naszym mieście w celu zwiększenia niezależności energetycznej gminy i zapewnienia tańszego prądu.
Czytaj więcej...