Delegacja z województwa świętokrzyskiego z parą prezydencką – Karolem i Martą Nawrockimi (fot. Urząd Marszałkowski). Po raz pierwszy w historii wieniec z powiatu włoszczowskiego reprezentował województwo świętokrzyskie na dożynkach prezydenckich w Warszawie
Najładniejszy w województwie wieniec powiatu włoszczowskiego reprezentował świętokrzyskie na dożynkach prezydenckich w Warszawie.
Czytaj więcej...