Dyrektor szpitala Rafał Krupa opowiada wojewodzie Zbigniewowi Koniuszowi o nowej inwestycji zrealizowanej w placówce. Po 20 latach wyremontowano centralną sterylizatornię – serca szpitala we Włoszczowie. Inwestycja pochłonęła ponad 700 tysięcy złotych
29 grudnia władze powiatu włoszczowskiego wraz z wojewodą świętokrzyskim uczestniczyły w uroczystym odbiorze zmodernizowanej po
Czytaj więcej...