Liczna delegacja członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z powiatu włoszczowskiego w Warszawie na zaprzysiężeniu nowego prezydenta Polski (fot. Starostwo Powiatowe). Delegacja z powiatu włoszczowskiego w Warszawie na zaprzysiężeniu prezydenta Polski Karola Nawrockiego
6 sierpnia delegacja z powiatu włoszczowskiego na czele z władzami starostwa udała się do Warszawy na uroczystość zaprzysiężenia nowego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Karola Nawrockiego. Samorządowcom towarzyszył poseł Bartłomiej Dorywalski.
Czytaj więcej...