Wójt Radkowa Jarosław Dominik pokazuje miejsce budowy przyszłej hydroforni w Bieganowie, która zapewni dobrej jakości wodę mieszkańcom Bieganowa, Brześcia i Ojsławic oraz dodatkowo ma być też sprzedawana kilku miejscowościom w sąsiedniej gminie Szczekociny. Będą nowe wodociągi i kanalizacja w gminie Radków. Rusza też akcja wymiany wodomierzy u mieszkańców
Prawie 5 milionów złotych netto dofinansowania pozyskała Gmina Radków z Krajowego Programu Odbudowy na kanalizację i wodociągi w kilku miejscowościach. Inwestycje będą gotowe na jesień.
Czytaj więcej...