Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Grzegorz Dziubek zaprezentował puchar, jaki przywiózł ostatnio z Kielc Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie za największą w regionie ilość zebranej krwi w tym roku. Gmina Włoszczowa na pierwszym miejscu w województwie w zbiórce krwi. Burmistrz podziękował wszystkim krwiodawcom za oddanie przeszło 117 mililitrów tego bezcennego płynu
Gmina Włoszczowa zajęła pierwsze miejsce w województwie świętokrzyskim wśród 102 samorządów, jeśli chodzi o zbiórkę krwi w bieżącym roku.
Czytaj więcej...