Pary z gminy Włoszczowa świętujące w tym roku Złote Gody z władzami samorządowymi przed Domem Kultury. Złote Gody w gminie Włoszczowa. 25 par małżeńskich świętowało 50 lat wspólnego życia. – To święto wyjątkowych osób – mówił burmistrz
22 kwietnia we włoszczowskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia medali nadanych przez prezydenta Polski za długoletnie pożycie małżeńskie. W tym roku świętowało 25 par, które przeżyły w związku 50 lat.
Czytaj więcej...