Włoszczowscy strażacy zostali mistrzami Turnieju siatkarskiego służb mundurowych województwa świętokrzyskiego o puchar wójta gminy Rafała Pałki (fot. Urząd Gminy Kluczewsko).

Turniej siatkarski służb mundurowych województwa świętokrzyskiego w Kluczewsku. Włoszczowscy strażacy najlepsi

Po raz trzeci w hali sportowej w Kluczewsku odbył się Turniej siatkarski służb mundurowych województwa świętokrzyskiego o puchar wójta gminy Rafała Pałki.

Do tegorocznych zmagań przystąpiło 9 drużyn z naszego województwa: strażacy i policjanci z Włoszczowy, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz komend powiatowych ze Starachowic, Buska-Zdroju, Pińczowa, Wojewódzki Sztab Wojskowy oraz Areszt Śledczy, a także ochotnicze straże pożarne z gminy Kluczewsko.

W finale zmierzyły się drużyny włoszczowskich strażaków i kieleckich policjantów. Po bardzo wyrównanej walce puchar wójta Kluczewska wygrali nasi strażacy. Nagrodę odebrał Marcin Orlikowski z Włoszczowy. Nagroda fair play trafiła do drużyny kieleckiego aresztu.

Na zakończenie turnieju Paweł Dziopa, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska – Region Kielce Centrum wręczył wójtowi Rafałowi Pałce okolicznościowy grawerton i podziękował za propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego w środowisku służb mundurowych.

Przyjeżdżając do Kluczewska czujemy się tak, jakbyśmy stąpali po ziemi świętej, jesteśmy doceniani i potrzebnipowiedział Paweł Dziopa.

Na koniec przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska – Region Kielce Centrum złożył podziękowanie na ręce Moniki Bakalarz – koordynatora wszystkich edycji turnieju służb mundurowych w Kluczewsku.

/RB/

UDOSTĘPNIJ