Uczestnicy wrześniowego turnieju strzeleckiego w Damianach (fot. GOK Chlewice).

Turniej strzelecki w Damianach o puchary wójtów gmin Moskorzew i Radków

Krzysztof Gasiński i Rafał Grochowina wygrali w dwóch kategoriach zawody strzeleckie w Damianach o puchary wójtów gmin Moskorzew i Radków.

Turniej przeprowadzono 27 września na miejscowej strzelnicy pomiędzy zaprzyjaźnionymi klubami strzeleckimi z obu gmin. Wzięło w nim udział 24 zawodników w dwóch kategoriach: strzelanie do tarcz na punkty oraz strzelanie na czas do figurek (pojedynek).

W pierwszej kategorii wygrał Krzysztof Gasiński, drugi był Krystian Przepióra, a trzeci Stanisław Domagała. Z kolei w pojedynku strzeleckim najlepszy okazał się Rafał Grochowina przed Andrzejem Gieroniem i Andrzejem Jaworskim.

Puchary wręczył zwycięzcom członek zarządu włoszczowskiego oddziału Ligii Obrony Kraju Andrzej Gieroń. Na koniec wszystkich uczestników zaproszono na tradycyjnego grilla.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Moskorzewie z siedzibą w Chlewicach oraz koła strzeleckie z Moskorzewa i Radkowa. Zarządy klubów strzeleckich dziękują wójtom Andrzejowi Walaskowi i Jarosławowi Dominikowi za honorowy patronat nad imprezą.

/RB/

UDOSTĘPNIJ