Trzej kandydaci na posłów z władzą powiatu włoszczowskiego: (od lewej) Łukasz Karpiński, Artur Konarski, Anna Krupka, Bartłomiej Dorywalski i Dariusz Czechowski (fot. archiwum prywatne).

Spotkanie w starostwie trzech kandydatów na posłów z Prawa i Sprawiedliwości. Wzięło w nim udział blisko 100 osób

W niedzielę, 29 września w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyło się spotkanie wyborcze z Anną Krupką, wiceminister sportu i turystyki. Kandydatka na posłankę została doceniona przez kluby sportowe z naszego powiatu.

W spotkaniu wzięło udział około 100 mieszkańców naszego powiatu. Uczestniczyli w nim między innymi dwaj starostwie włoszczowscy: Dariusz Czechowski i Łukasz Karpiński. Przybyli też dwaj konkurenci minister Krupki – lokalni kandydaci na posłów: wicewojewoda świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski z Włoszczowy i radny wojewódzki Artur Konarski z Jadwigowa.

Wszyscy trzej kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu zaprezentowali się przed publicznością zgromadzoną w starostwie. Miłym akcentem było wręczenie Annie Krupce grawertonu z podziękowaniem przez przedstawiciela klubów sportowych Grzegorza Sitkowskiego za okazaną pomoc i wsparcie dla naszych klubów, które korzystały z ministerialnego programu.

/RB/

UDOSTĘPNIJ