Kierownik kina Grzegorz Krzywonos z Łukaszem Michalskim po niedzielnym seansie filmu o Tomaszu Komendzie (fot. TV Włoszczowa/Marek Baran).

Włoszczowskie kino “Muza” pomału wstaje z kolan i wraca do gry. Hitem września okazał się film o Tomaszu Komendzie

Znane dotychczas z rekordowej frekwencji włoszczowskie kino Muza straciło widzów z uwagi na koronawirusa. Ale pomału wstaje z kolan i wraca do gry.

Odwiedzając nasze kino nie ma się czego obawiać, bo reżim sanitarny jest tutaj wyjątkowo przestrzegany. Po wejściu do budynku Domu Kultury każda osoba ma dezynfekowane ręce oraz podaje dla bezpieczeństwa sanitarnego swój numer kontaktowy. Wszyscy muszą mieć założone maseczki. Na sali kinowej widzowie siedzą w oddaleniu od siebie. Wszystko po to, żeby czuli się bezpiecznie.

We wrześniu największą popularnością cieszył się polski dramat „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który 18 września miał swoją premierę. We Włoszczowie obejrzało go dotychczas około 400 widzów. Na początku października też nie zabraknie ciekawych tytułów, między innymi obejrzymy film dokumentalny o znanym podróżniku Tonym Haliku, a także „Pętlę” Patryka Wegi, czy powtórzony koncert z Maastricht uwielbianego we Włoszczowie holenderskiego skrzypka Andre Rieu.

/RB/

WIĘCEJ INFORMACJI
Repertuar kina
Facebook kina

 

Źródło: TV Włoszczowa

UDOSTĘPNIJ