Włoszczowskie starostwo szuka osoby, która zajmie się obsługą kwarantanny zbiorowej w internacie „Staszica” (fot. KP PSP).

Włoszczowskie starostwo pilnie poszukuje pracownika do obsługi miejsca kwarantanny zbiorowej w mieście

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie poszukuje osoby, która w ramach umowy zlecenia podejmie się obsługi miejsca kwarantanny zbiorowej, które znajduje się w internacie przy Zespole Szkół numer 3 imienia Stanisława Staszica. 

Do obowiązków takiej osoby będą należały: przyjmowanie osób, które wróciły z zagranicy, rozmieszczanie ich w indywidualnych pokojach, wydawanie niezbędnego wyposażenia, kontrola przestrzegania instrukcji i zaleceń przez pensjonariuszy oraz zapewnienie bezpiecznego opuszczenia miejsca kwarantanny po zakończonej izolacji.

Osoby zainteresowane ofertą pracy mogą kontaktować się telefonicznie ze starostwem pod numerem 41 394 49 99 lub e-mailowo: kadry@powiat-wloszczowa.pl. Dodajmy, że na chwilę obecną w internacie „Staszica” przebywa pięć osób. Służby sanitarne twierdzą, że nie mają one objawów zarażenia koronawirusem. Zostały objęte kwarantanną w związku z powrotem z zagranicy.

/RB/