Władze powiatu włoszczowskiego z wójtem Krasocina i Kołem Gospodyń Wiejskich z Występ (fot. Starostwo Powiatowe Włoszczowa).

Zarząd Powiatu pogratulował Kołu Gospodyń Wiejskich z Występ ogólnopolskiego sukcesu. W nagrodę panie otrzymały drukarkę

Władze powiatu włoszczowskiego zaprosiły do starostwa gospodynie z Występ, żeby osobiście pogratulować im zdobycia pierwszego miejsca w województwie świętokrzyskim i drugiego w kraju w ogólnopolskim konkursie filmowym „Koło ARiMR w sercu wsi”, zorganizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zarząd podziękował Występiankom za reprezentowanie i promowanie naszego powiatu, pogratulował sukcesu i życzył kolejnych osiągnięć. W prezencie koło otrzymało od starostwa drukarkę.

Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze. Występianki wraz z członkiem Zarządu Powiatu Małgorzatą Gustą zaśpiewały kilka kolęd i złożyły wszystkim życzenia bożonarodzeniowe. W spotkaniu uczestniczył również wójt Krasocina Ireneusz Gliściński.

/RB/

 

Czytaj również: https://www.moja-gazeta.com.pl/kolo-gospodyn-wiejskich-wygralo-konkurs-wojewodzki-w-nagrode-otrzymalo-2-tysiace-zlotych

UDOSTĘPNIJ