Zwycięzcy zawodów wędkarskich na Biadaszku o puchar starosty włoszczowskiego z organizatorami (fot. Dariusz Czechowski).

Zawody wędkarskie na Biadaszku o puchar starosty włoszczowskiego. Najlepsi Bartosz Pasoń, Krystyna Zawada i Karol Rak

7 lipca na zbiorniku wodnym Biadaszek odbyły się III Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Włoszczowskiego. Wygrali: Bartosz Pasoń, Krystyna Zawada i Karol Rak.

W imprezie wzięło udział 30 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: juniorzy, kobiety i seniorzy. Sędzią głównym był Władysław Dziuba. W najmłodszej kategorii pierwsze miejsce zajął Bartosz Pasoń, w grupie kobiet triumfowała Krystyna Zawada, w wśród seniorów niepokonany był Karol Rak.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w postaci między innymi pucharów oraz akcesoriów wędkarskich wręczyli zwycięzcom starosta włoszczowski Dariusz Czechowski, wicestarosta Łukasz Karpiński i prezes Koła Włoszczowa Miasto PZW Czesław Skowroński.

Zawody zorganizowało Koło Włoszczowa Miasto Polskiego Związku Wędkarskiego wspólnie ze Starostwem Powiatowym. Organizatorzy zapowiedzieli w przyszłym roku kolejną edycję tej imprezy plenerowej.

/RB/

UDOSTĘPNIJ