Prezes Start’u Dobromierz Robert Dzierzgwa (z prawej) wręcza wójtowi Kluczewska Rafałowi Pałce koszulkę klubową z numerem 1 (fot. archiwum klubu).

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Start’u Dobromierz. Wójt Kluczewska otrzymał koszulkę klubową z numerem 1

Drużyna z Masłowic wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Start’u Dobromierz, który rozegrano 21 stycznia na hali sportowej w Kluczewsku. Władze klubu doceniły wójta gminy.

Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn. Pierwsze miejsce zajęły Masłowice, drugie Pilica Rączki, a trzecie Knagersi. Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) został Dominik Kierczak (Knagersi), najlepszym strzelcem – Bartłomiej Pągowski (Masłowice), a najlepszym bramkarzem – Jakub Janicki (Pilica Rączki).

Wydarzenie odbyło się w ramach jubileuszu 25-lecia Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego START Dobromierz. Z tej okazji organizatorzy wręczyli wójtowi Kluczewska Rafałowi Pałce pamiątkowy grawerton oraz klubową koszulkę z numerem 1.

W ten sposób podziękowano gminie za wieloletnią współpracę, wsparcie organizacyjno-finansowe oraz za podejmowane inicjatywy rozbudowy i modernizacji bazy rekreacyjno-sportowej klubu.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju halówki czuwali sędziowie w składzie: Paweł Pura, Robert Kutela, Dominik Olczyk, Sebastian Olczyk i Robert Dzierzgwa. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował wójt Rafał Pałka.