Joanna Śpiechowicz bardzo zaangażowała się w powstanie hospicjum stacjonarnego w szpitalu, które otwarto w grudniu 2017 roku (fot. archiwum prywatne). Nie żyje doktor Joanna Śpiechowicz, szefowa Hospicjum stacjonarnego we włoszczowskim szpitalu
17 marca, po długiej walce z chorobą, odeszła doktor Joanna Śpiechowicz z Włoszczowy. Była lekarzem anestezjologiem, inicjatorką powstania hospicjum domowego oraz Włoszczowskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej.
Czytaj więcej...