Zwycięzcy szóstej edycji turnieju siatkówki plażowej w Ciemiętnikach z organizatorami (fot. Tomasz Suliga).

Turniej Siatkówki Plażowej Ciemiętniki CUP 2023 rozstrzygnięty. Drużyna For Fun z Przedborza najlepsza

Drużyna For Fun z Przedborza wygrała VI Turniej Siatkówki Plażowej Ciemiętniki CUP 2023, który rozegrano 8 lipca na boisku do piłki plażowej przy miejscowej remizie.

Zwycięzcy zagrali w składzie: Jarosław Pytka, Jakub Pytka i Anna Gorzędowska. Na drugim miejscu uplasował się zespół IchCzworo z Kolonii Pilczycy, a na trzecim Młyn z Ciemiętnik. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Amelia Mazur i Krzysztof Borkowski. Turniej plażówki sędziował Paweł Pura.

Wydarzenie zorganizował sołtys Ciemiętnik i jednocześnie radny gminy Kluczewsko Damian Bakalarz wraz z Kamilą Płoszaj. Współorganizatorem była gmina Kluczewsko, którą reprezentował wójt Rafał Pałka. Na rozdanie nagród przyjechał też Mariusz Brelski – ekspert NGO. Jednym z głównych sponsorów turnieju była miejscowa firma InSPORTline Krzysztofa Stępnia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia sportowego. Był to niezapomniany czas pełen emocji i sportowej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za ich hojne wsparcie – powiedział Damian Bakalarz.

/RB/

UDOSTĘPNIJ