Za równe trzy miesiące wybory samorządowe w naszym kraju - najważniejsze dla mieszkańców małych ojczyzn.

Rusza prezentacja kandydatów na burmistrza, wójtów i radnych na portalu i w gazecie. Będą promocyjne ceny

Na trzy miesiące przed wyborami samorządowymi rozpoczynamy prezentację kandydatów na burmistrza, wójtów, radnych powiatowych i gminnych ziemi włoszczowskiej. Dla pierwszych chętnych mamy promocyjne ceny.

Już w najbliższym, noworocznym wydaniu „Mojej gazety lokalnej” oraz na portalu www.moja-gazeta.com.pl ruszamy z prezentacją kandydatów w wyborach samorządowych, które odbędą się za trzy miesiące, 7 kwietnia.

Będzie można przedstawić swoją osobę, opowiedzieć o programie, czy pomysłach na małą ojczyznę i tym samym zaskarbić sobie sympatię potencjalnych wyborców swojej gminy. Dojedziemy do każdej osoby w dowolne miejsce w powiecie włoszczowskim. Wykonamy jej zdjęcie, przeprowadzimy wywiad i napiszemy artykuł.

Alternatywą, czy uzupełnieniem wersji drukowanej będzie wersja online czasopisma, czyli strona internetowa www.moja-gazeta.com.pl, gdzie stworzymy specjalną zakładkę poświęconą tylko wyborom samorządowym. Jeśli ktoś zdecyduję się na pakiet gazeta + Internet otrzyma atrakcyjny rabat.

Ale to nie wszystko, bowiem będzie również możliwość nakręcenia około minutowego filmu, w którym kandydat na samorządowca opowie o tym, co chciałby zmienić i zrobić ciekawego w swojej okolicy (nagrania, również przy użyciu drona, będą kręcone w wybranych przez rozmówcę miejscach).

Profesjonalny filmik będzie można później udostępniać w mediach społecznościowych i tym samym dotrzeć do być może jeszcze większej grupy wyborców, niż w wersji papierowej gazety.

Szanowni kandydaci! Nie ma co zwlekać z ujawnieniem swojej kandydatury opinii publicznej w ostatniej chwili. Lepiej poinformować swoich sąsiadów i znajomych wcześniej, żeby wiedzieli, na kogo mają oddać swój głos 7 kwietnia.

Dodajmy, że zbliżające się wybory samorządowe mogą być dla lokalnych społeczności dużo ważniejsze od ostatnich parlamentarnych, gdyż od ich wyniku będzie zależeć przyszłość małych ojczyzn (gmin, powiatów i województw) przez najbliższe pięć lat. 

Więcej informacji
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zarezerwowaniem miejsca w gazecie bądź na portalu, dzwońcie już teraz pod numer telefonu 579 017 637 lub piszcie na adres: redakcja@moja-gazeta.com.pl. Dla pierwszych chętnych w styczniu cena będzie promocyjna – im bliżej wyborów, może być drożej.

/RB/

UDOSTĘPNIJ