W tym miejscu, na 40-arowej działce obok ronda na Czarnieckiej Górce powstanie McDonald’s.

We Włoszczowie będzie McDonald’s! Powstanie na Czarnieckiej Górce przy rondzie i obwodnicy

Tuż przy Rondzie Hetmana Stefana Czarnieckiego na Czarnieckiej Górce zostanie wybudowany McDonald’s. Będzie to jedyny fast food tej popularnej sieci na trasie Kielce-Częstochowa o długości ponad 130 kilometrów. 

Gmina Włoszczowa już w ubiegłym roku wydała decyzję o warunkach zabudowy dla najbardziej znanej amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi.

Restauracja McDonald’s powstanie na działce o powierzchni 40 arów, zlokalizowanej przy rondzie hetmana Czarnieckiego, które łączy obwodnicę południową miasta z drogą wojewódzką 786 relacji Kielce-Częstochowa.

Jak się dowiedzieliśmy, w pobliżu sieci McDonald’s (w stronę stacji wodociągowej) zostaną wybudowane też dwa budynki handlowo-usługowe o powierzchni do 2000 metrów kwadratowych.

Na razie nie wiadomo, co to będą za obiekty. “Z pewnością we Włoszczowie przybędzie miejsc pracy” – poinformowano na portalu gminy.

Wnioski o warunki zabudowy dla wspomnianych inwestycji złożyło dwóch inwestorów. Wniosek o pozwolenie na budowę jeszcze nie wpłynął do Starostwa Powiatowego.

/RB/

UDOSTĘPNIJ