Kilka dni temu Ewa Napora z Kluczyc trafiła do… więzienia w Kaliszu, gdzie zagrała rolę strażniczki (fot. archiwum prywatne).

Pisarka Ewa Napora z Kluczyc realizuje się na ekranie. Zagrała już w sześciu filmach znanych reżyserów

Ewa Napora – pisarka z Kluczyc w gminie Secemin – znalazła nową pasję. Realizuje się jako statystka w filmach u boku znanych aktorów, kręconych w różnych miejscach w kraju.

Kilka dni temu wystąpiła na planie filmowym w Kaliszu, a dokładnie na terenie byłego… zakładu karnego, gdzie gra rolę strażniczki w serialu historycznym „Gra z cieniem” w reżyserii Kingi Dębskiej.

W listopadzie Ewa Napora wzięła udział w planie zdjęciowym międzynarodowej produkcji duńsko-polsko-szwedzkiej „Mamka” w reżyserii Szweda Magnusa von Horna, który kręcono we Wrocławiu.

Z kolei w październiku mieszkanka gminy Secemin wystąpiła jako statystka w filmie „Bokser” w reżyserii Wioletty Paluch – sceny kręcone były w Radomiu. Premiera tego filmu odbędzie się w tym roku.

Ewa Napora debiutowała we wrześniu ubiegłego roku, jako jedyna z powiatu włoszczowskiego statystka w popularnym polskim serialu „Dewajtis”, który nagrywano w Tokarni i Kielcach.

To był dopiero początek jej przygody filmowej, bowiem wystąpiła również w roli statystki w filmach „Sami swoi” w reżyserii Artura Żmijewskiego oraz „Pani od polskiego” Radosława Piwowarskiego. Do tej pory zagrała już w sześciu produkcjach i – jak mówi – będą kolejne.

/RB/

Zobacz również:

Ewa Napora – jedyna statystka z powiatu włoszczowskiego na planie serialu „Dewajtis” i innych filmów obyczajowych

UDOSTĘPNIJ