Bożena Kaczor z zarządem i Radą Powiatu Włoszczowskiego.

Gratulacje dla Profesora Oświaty Bożeny Kaczor od władz powiatu. – To wyróżnienie dla całej szkoły – mówiła nauczycielka

30 października, na sesji Rady Powiatu władze pogratulowały polonistce i dyrektorce liceum Bożenie Kaczor otrzymania tytułu honorowego Profesora Oświaty – pierwszego takiego wyróżnienia dla nauczyciela z powiatu włoszczowskiego.

Gratulacje złożył Zarząd Powiatu, cała rada (16 radnych) oraz wizytator Kuratorium Oświaty. Od starosty Dariusza Czechowskiego Bożena Kaczor otrzymała list gratulacyjny i bukiet kwiatów.

Nagrodzona nauczycielka podziękowała staroście, który był wnioskodawcą przyznania jej tego wyróżnienia, a także wszystkim pracownikom starostwa za współpracę od 2008 roku, od kiedy sprawuje funkcję dyrektorki I Liceum Ogólnokształcącego imienia Generała Władysława Sikorskiego.

To szczególne wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale również dla całej szkoły – podkreślała doceniona nauczycielka z Włoszczowy, która 13 października, podczas ogólnopolskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Pałacu Ujazdowskim w Warszawie, odebrała tytuł honorowy Profesora Oświaty z rąk ministra edukacji Przemysława Czarnka.

/RB/

Zobacz również:

Dyrektor liceum Bożena Kaczor pierwszym w historii powiatu włoszczowskiego honorowym Profesorem Oświaty

UDOSTĘPNIJ