Uczniowie z Kluczewska zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z drużyną siatkarzy PGE Skry Bełchatów (fot. Tomasz Dębowski).

Kluczewsko kibicuje Skrze Bełchatów. Szkoła zaprasza dziewczynki i chłopców do udziału w Akademii Siatkówki

25 stycznia grupa 40 uczniów Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II w Kluczewsku uczestniczyła w wyjeździe na mecz Plus Ligi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a BKS Visłą Bydgoszcz.

Na parkiecie bełchatowskiej hali Energia nasi uczniowie mieli okazję podziwiać w akcji jednych z najlepszych siatkarzy na świecie.

Tradycyjne w Bełchatowie panuje wspaniała atmosfera, do której świetnie dopasowali się nasi uczniowie, głośno wspierając swoich idoli. Po meczu zostali zaproszeni na płytę boiska, gdzie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z całą drużyną PGE Skry – opowiadał Tomasz Dębowski, nauczyciel wychowania fizycznego z Kluczewska.

Przypomnijmy, że Szkoła Podstawowa z Kluczewska od kilku lat należy do Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów. Dzięki temu dziewczynki biorą udział w treningach minisiatkówki i siatkówki, które prowadzone są w hali sportowej szkoły.

Obecnie w zajęciach bierze udział ponad 30 zawodniczek w wieku 6-14 lat. Młode siatkarki regularnie otrzymują sprzęt sportowy, grają w turniejach akademii oraz mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w meczach Plus Ligi rozgrywanych w Bełchatowie.

Wszystkie chętne dziewczynki, które chcą dołączyć do treningów, serdecznie zapraszamy. Zapraszamy także chłopców – zachęcają organizatorzy. Zajęcia z dziewczynkami prowadzi Tomasz Dębowski natomiast z chłopcami – Beata Bąk.

/RB/

UDOSTĘPNIJ