Najlepsi w województwie młodzi siatkarze z Dobromierza ze swoim opiekunem Sebastianem Olczykiem (fot. SP Dobromierz).

Młodzi siatkarze z Dobromierza mistrzami województwa świętokrzyskiego. Zdobyli puchar marszałka

Drużyna ze szkoły w Dobromierzu wygrała finał wojewódzki Festiwalu Mini Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych (rocznik 2011 i młodsi) o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Impreza odbyła się 14 grudnia w hali sportowej w Kluczewsku. Do sportowej rywalizacji o mistrzostwo województwa przystąpiło 6 drużyn szkolnych: Kluczewsko, Secemin, włoszczowska „dwójka”, Dobromierz, Dziebałtów i Bodzentyn.

Reprezentacja klas V-VI z Dobromierza zajęła pierwsze miejsce. Ponadto kapitan zespołu Maciej Nowak otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika turnieju. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Nowak, Piotr Czupryński, Piotr Jaworski, Szymon Krupa, Marcel Pabiasz, Jakub Ciszewski, Igor Plaskacz, Jakub Serwatka, Wojciech Serwatka, Alan Trąbski, Bartosz Nowakowski i Marek Świercz. Opiekun zespołu był Sebastian Olczyk.