16 maja budowany wodociąg w ulicy Konopnickiej odwiedzili przedstawiciele gminy: (od lewej) Michał Szafrański, Grzegorz Dudkiewicz, Paweł Strączyński i Grzegorz Dziubek. Najpierw wodociąg, potem asfalt. Ruszyła budowa sieci w ulicy Konopnickiej. Mieszkańcy doczekają się asfaltu na „księżycowej drodze”
W połowie maja rozpoczęła się budowa wodociągu w ulicy Konopnickiej. Po zakopaniu rur rozpocznie się długo oczekiwana przebudowa drogi gminnej.
Czytaj więcej...