Siatkarki Arki Kluczewsko pod „wodzą” Tomasza Dębowskiego odniosły kolejny sukces w województwie (fot. Tomasz Dębowski).

Udany koniec roku dla siatkarek z Kluczewska – wygrały Świętokrzyskie Volley Cup 2020

20 grudnia w Kielcach odbył się finał turnieju Świętokrzyskie Volley Cup’2020. W kategorii młodziczek bezkonkurencyjne okazały się siatkarki Szkoły Podstawowej Arka Kluczewsko, które pokonały wszystkie rywalki i z kompletem zwycięstw pewnie triumfowały w całych zawodach.

Najlepszą zawodniczką (MVP) turnieju młodziczek została Nina Parzuchowska. Bardzo dobrze spisały się też nasze trójki z Kluczewska, które zajęły drugie i czwarte miejsce.

SP Arkę Kluczewsko reprezentowały: Amelia Mazur, Nina Parzuchowska, Klaudia Synowiec, Wiktoria Łęcka, Ania Grabiec, Emilia Barczyńska, Kamila Stanisz, Zuzia Wyrobek, Maja Bartosz, Ola Zarębińska (młodziczki) oraz Kinga Czaińska, Daria Barabasz, Amelia Jończyk, Natalia Mikołajczyk, Emilia Dobrowolska, Amelia Pura i Basia Szymczyk (trójki). Trenerem drużyn jest Tomasz Dębowski.

Można stwierdzić, że ten „wyjątkowy” dla całego świata rok 2020 zakończyliśmy w wyśmienitych humorach. Nasze młodziczki w turnieju w Kielcach pokazały się z bardzo dobrej strony. Udowodniły, że pozycja lidera na półmetku rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek nie jest przypadkiem. Ich młodsze koleżanki pokazały z kolei, że drzemie w nich spory potencjał i w przyszłości także mogą rywalizować o jak najwyższe cele, czego im ogromnie życzymy – podsumował Tomasz Dębowski.

Wyniki turnieju
Młodziczki: 1. SP Arka Kluczewsko, 2. KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, 3. FUN Sport I Kielce, 4. MUKS Piątka Sandomierz, 5. FUN Sport II Kielce; trójki: 1. MUKS Jedynka I Ostrowiec Świętokrzyski, 2. SP Arka Kluczewsko, 3. FUN Sport I Kielce, 4. SP Arka II Kluczewsko, 5. FUN Sport II Kielce, 6. Fun Sport III Kielce, 7. MUKS Jedynka II Ostrowiec Św.

/RB/

UDOSTĘPNIJ