Od lewej: Beata Klim, Grażyna Skiba, Robert Suliga, Krzysztof Malinowski, Zbigniew Krzysiek, Andrzej Szejna, Joanna Wójcik-Szczukocka i Robert Jurek.

We Włoszczowie otwarto Biuro powiatowe Nowej Lewicy i poselskie Andrzeja Szejny. Oficjalnie zacznie funkcjonować od lipca

31 maja przy ulicy Kilińskiego we Włoszczowie otwarto Biuro powiatowe Nowej Lewicy oraz Biuro poselskiego Andrzeja Szejny. 

W poniedziałek odbył się briefing prasowy z udziałem przewodniczącego Nowej Lewicy w regionie świętokrzyskim, posła Andrzeja Szejny oraz szefa lewicy w powiecie włoszczowskim Zbigniewa Krzyśka.

Bardzo się cieszymy, że we Włoszczowie powstało Biuro pana posła Andrzeja Szejny ze względu na jego doświadczenie w Europarlamencie oraz to, że z wykształcenia jest prawnikiem, co będzie niezmiernie przydatne dla mieszkańców naszego powiatu – powiedział Zbigniew Krzysiek, przewodniczący Rady Powiatowej Lewicy we Włoszczowie.

 

To dla mnie zaszczyt, że mogę otworzyć we Włoszczowie zarówno biuro lewicy, jak i poselskie. Zawsze byłem tu obecny, to biuro będzie służyło mieszkańcom miasta i powiatu. Jako prawnik będę dbał o to, żeby każdy mógł otrzymać tutaj wsparcie prawne ode mnie i moich współpracowników – mówił poseł Andrzej Szejna.

Oficjalnie biuro parlamentarne Andrzeja Szajny i siedziba Lewicy we Włoszczowie zacznie funkcjonować od lipca. Będzie czynne dwa razy w miesiącu (w pierwszy i trzeci czwartek każdego miesiąca w godzinach 16-17). Swoje dyżury będą w nim pełnić radni powiatowi i miejscy, między innymi Zbigniew Krzysiek, Krzysztof Malinowski, Robert Suliga, czy były radny Robert Jurek.

/RB/