4 lipca członkowie Prawa i Sprawiedliwości spotkali się ponownie w parku na Placu Konstytucji 3 Maja we Włoszczowie, gdzie prowadzili kampanię wyborczą.

Kolejna kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości przed drugą turą wyborów prezydenckich. Włoszczowę odwiedziła ponownie Anna Krupka

Wiceminister sportu i turystyki odwiedziła Włoszczowę przed drugą turą wyborów prezydenckich. Apelowała do oddawania głosu w najbliższą niedzielę na obecnego prezydenta.

Spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości odbyło się w sobotę, 4 lipca w parku na Placu Konstytucji 3 Maja – ostatnie miało tutaj miejsce tydzień wcześniej.

Anna Krupka przypomniała między innymi o prowadzonej przez MSWiA kampanii profrekwencyjnej Bitwa o wozy, zachęcającej mieszkańców do pójścia na wybory prezydenckie 12 lipca. Ta gmina w danym województwie, w której będzie najwyższa frekwencja, otrzyma w nagrodę wóz strażacki.

Przy Urzędzie Gminy członkowie PiS odśpiewali też piosenkę Jana Pietrzaka Żeby Polska była Polską. Następnie udali się do centrum miasta, gdzie rozdawali mieszkańcom materiały wyborcze.

/RB/

 

 

UDOSTĘPNIJ